не
той ЛСТК, а інший
Технологія будівництва зі сталевими конструкціями не нова і випробувана. Застосовують такий вид будівництва в широких галузях від сільського господарства до зведення хмарочосів, а для кожного виду будівництва зі сталлю є своя технологія, яка застосовується конструкційна сталь з певними технічними характеристиками у відповідності до завдань.
Сьогодні про приватне будівництво та дві технології ЛСТК з якими Замовник може зіштовхнутися на будівельному ринку України. Заздалегідь скажемо, що не маємо на меті спрощувати текст, бо впевнені, що маємо справу з освіченими і розумними людьми, які вміють заробити не лише великі кошти на будинок, але й з розумом їх інвестувати.
Бум приватного будівництва зі сталлю почався у 60х минулого століття разом із Бебі бум, тоді ж почали з'являтися технологічні побутові новинки такі як пральні машинки, пілосмоки, Бебі бум заставив ринок рухатися до задоволення попиту домогосподарок, та швидкозростаючих батьківщин.
ЛСТК - легкі сталеві тонкостінні конструкції вирішують фактично всі завдання по швидкому зведенню будинку та водночас визволяють Замовника від страхів будівництва з дерев'яним каркасом, адже сталь, як відомо, не горить, не гниє, не піддається сезонним коліванням конструкції, як це буває з деревом.
Для виробництва ЛСТК потрібне спеціальне обладнання що кероване ЧПК (числове програмне керування). Підприємство закуповує сталеві оцинковані листи певної толщини і за допомогою верстатів виготовляє кінцевий виріб - профіль, який використовують для будівництва.
На цьому можна було б завершити про ЛСТК, якби не “але”, що завжди присутнє.
Одинарний ЛСТК, або монопрофіль .
Таких “але” є кілька, і перше це саме обладнання – верстати з ЧПК, а вторе це саме виріб – профіль. Обладнання можна купити найдешевше і виготовляти на ньому кілька видів профілю, і це не є чимось негативним, цього буває достатньо для певних завдань бізнесу та створення пропозицій на ринку. Таке підприємство виготовлятиме профіль без залишкових розмірів, це стандартна длина, наприклад 2 метри і на місці використання потрібно робити заміри та прирізку, а тут вже можуть бути помилки через людський фактор.
Як виглядає стіна для будівництва з моно профілю ЛСТК. Профілі мають фактично едентичну технологію та форму, як для монтажу гіпсокартону, але в збільшених параметрах відповідних до товщини утеплювача.
Ті виробництва моно профілей ЛСТК, які мають більш-менш ускладнене обладнання з ЧПК, та його програмне забезпечення пропонують профілі з технологічними отворами, такі собі поздовжні канавки, скрізні прорізи, що буцімто повинно забезпечити зупинення енергії холоду чи тепла по каркасу - уникнути містків холоду та уникнути точки роси, що неодмінно виникає якщо зіштовхується холодне та тепле, і зовнішні стіни починають перетворюватись на “постачальника крапельного поливу”.
Не той ЛСТК а інший.
Подвійний каркас з ЛСТК це інновація, про яку українці ще мало знають! Так, це все ще старий і відомий ЛСТК, оцинкована конструкційна сталь, але в поєднанні з декількома методами абсолютна і безпроблемна технологія, яка не залишить байдужими розумних і кмітливих українців.
Перше на що звернемо увагу це - Ваш будинок з подвійним каркасом ЛСТК буде зведено завдяки міжнародному, або якщо хочете колективному розуму, та в кінцевому об’єднані інженерної думки з комп'ютерними технологіями, де в одному моменті є все найпрогресивніше вирощене з досвіду, потреби сучасного замовника і можливості у реалізації інженерної думки найсвітліших розумів.
Обладнання та програмне забезпечення.
Вже маючи досвід понад 13 років у сфері будівництва з ЛСТК для комерційних потреб, збудувавши понад 1000 об’єктів, маючи кваліфіковану, енергійну команду ми вирішили додати до кейсу наших пропозицій житлове будівництво, оскільки маємо в арсеналі те, що українці ще не отримували на будівельному ринку нашої держави!
Наші амбіції це - максимальна роботизованість процесів, ідеальність конструкцій, швидкість здачі об'єкту, енергоефективність та вартість що стала б конкурентною до всіх видів технологій у будівництві. Наш Замовник повинен отримати своє житло майже негайно у найвищій якості та відповідності до сучасних вимог житла, де б не знаходилась його ділянка, не очікуючи та не переплачуючи на кожному етапі від проектних робіт до доставок та за кількість робітників у бригаді.
Робот 2019.
Для реалізацій таких цілей ми купили додаткове обладнання останнього покоління з ЧПК (2019 року) Турецького виробництва. Якість устаткування і його можливості дозволяють отримати профілі різної форми, що важливо для конструкторських рішень для зведення будівлі, одночасне відмірювання і обрізання необхідної довжини, обтискання, місця кріплень, пробивання технологічних отворів, виготовлення дрібних сертифікованих деталей для монтажу, власне маркування на деталі, швидкість та потужність - це самий сучасний робот який працює для Вас на нашому підприємстві.
Керування. Інженер нового покоління за секунди.
Для реалізації наших амбітних планів Програмне забезпечення (ПЗ) до придбаного в Туреччині обладнання, знайшлось в Австралії. Австралійською компанією до розробки ПЗ були залучені сертифіковані інженери з світовими іменами. За допомогою комп'ютерного аналізу за лічені секунди вноситься повне керування за ПЗ проектуванням в якому міститься вся важлива інформація про конструкції самого фізичного проекту, так і конструкцію самої стінової панелі. Простіше кажучи у ПЗ є всі знання визначних світових інженерів від проектування і аж до виготовлення, наприклад, найдрібнішої сертифікованої шпильки, про навантаження на неї у конструкції її форму, товщину металу. ПЗ знає все про прольоти і пропонує рішення, знає все про напругу і згин профілю, висоти і пройми, знає в якому місці доречно по конструктиву з'єднання, а де доцільно посилення, знає про вітрове і снігове навантаження на будівлю при чім у їх екстремальних параметрах. ПЗ робить найскладніші інженерні розрахунки і видає результати проектування найвищого технічного гатунку, а деталі мають назву “розумні”. Таке ПЗ фактично “проковтує” місяці що витрачаються при класичному проектуванні та будівництві і унеможливлює помилки при виробництві і будівництві. ПЗ покликане спростити, а не ускладнити процес робітнику і настільки зрозуміле кінцевому і необізнаному, без досвіду у складанні елементів, що ним може стати навіть підліток. За цією кінцевою простотою стоять надпотужні технології отримані нашим підприємством сертифікованим шляхом, до прикладу, розрахунок навантаження конструктиву каркасу виконується програмним забезпеченням згідно коду ЕВРО3.
Як забезпечується Passive house подвійним каркасом з ЛСТК.
Австрійська технологія Passive house це Double Wall System (DWS). Австрійська школа архітекторів одна з провідних гравців на світовому ринку. У 2010 році на канадській олімпіаді компанія Австрія хаус побудувала перший у світі Passive house використавши технологію подвійної стіни - Double Wall System (DWS) і полістирольний бетон як утеплювач бетонного фундаменту, щоб відрізати промерзання його і надходження холоду всередину приміщення. А ідея Double Wall System (DWS) в свою чергу виникла внаслідок винаходу за декілька передуючих десятиліть до винаходу DWS. Фінським інженером була запропонована технологія Double Skin Facade, котрий працював на одну з ключових англійських архітектурних компаній. Реалізація інновації Double Skin Facade полягає у відокремленні зовнішньої стіни, котра побудована зі скла від внутрішньої скляної стіни, а в утвореному проміжку розміщувалась труба з подачею тепла. Фасад будинку з технологією Double Skin Facade складається тільки зі скла і металу (конструкційної сталі).
Passive house підвійним каркасом з ЛСТК від нашої компанії ZDOT це Австрійська технологія DWS, де обрамлені незнімною опалубкою стінові панелі виготовлені з конструкційної сталі відокремлені одна від одної (не з'єднані між собою), а між ними полістиролбетон, або базальтовий утеплювач, які не проводять енергію температури ззовні всередину завдяки своїм властивостям та технології укладання. Та є інновацією в будівництві з ЛСТК забезпечною патентом та досвідом ключових DWS та DSF.
Відмінність моно профілю та підвійного каркасу з ЛСТК.
Моно профіль з ЛСТК це просто гарне рішення з рядом декількох недоліків, таких як виникнення точки роси і деякими обмеженнями по напрузі, тобто будівництва вгору. Для ізоляції від зовнішнього світу можна використовувати лише пінопласт або базальтову вату. Товщина стінки, зазвичай, не перевищує 150мм. Як відомо, добрий - враг кращому.
Підвійний каркас ЛСТК не має ані точки роси, ані містків холоду, а обмеження у поверховості тільки законодавством, до норм ДБН це до 4 поверхів. В якості ізоляції можна використовувати: полістиролбетон для формування монолітної стіни та базальтовий утеплювач, також пінопласт, а товщину стіни можна сформувати і в 400мм.
Підвійність каркасу не впливає на вартість, тому що зменшується кількість укосин, що використовується при формуванні моно стіни ЛСТК, та інших посилень для опору вітровим та іншим навантаженням. Система підвійних стін ЛСТК не подвоює вагу сталевої конструкції. У підвійних каркасах використовується 89/90 мм профіль з різною товщиною сталі в залежності від завдань. Якщо порівнювати будівлю з однією стіною (89/90) та підвійною стіною, то кількість металу буде практично однаковою. Різниця може бути лише 10-15%.
Проектування
Чому ми не пропонуємо планування до будинків, що є на сайті в Галереї зображень фасадів в розділі Послуги. Замовнику достатньо вибрати зовнішній вигляд будинку, та надати інформацію про бажане кількість спалень, необхідні приміщення, а проектування буде здійснено за допомогою Програмного забезпечення, про яке ми писали вище. Замовник матиме на вибір кілька варіантів планування. Це швидко та ідеально! Кількість перестінків на вартість підвійного металевого каркасу не вплине, але може позначитися на кінцевому бюджеті при оздоблювальних роботах. Вартість проектування входить до вартості замовлення підвійного каркасу, тобто додатково оплачувати проект не потрібно.
Також, для тих, хто вже має планування (виготовлені або скачані в інтернет), при замовленні будівництва отримають безкоштовну конвертацію в проект з ЛСТК.
Перейти до галереї Одноповерхові https://zdot.com.ua/service/galereya-80-120-m2-privatni
Перейти до галереї Двоповерхові https://zdot.com.ua/service/galereya-dvopoverkhovi-vid-120-m2
Залишись питання чи готові замовити будівництво? Будь ласка, зверніться за формою подання Заявки, залюбки надамо відповіді!