Наочно
Будівництво будівель за технологією DWS- «Подвійний каркас ЛСТК»
Деталі каркаса будівлі доставлені на місце будівництва. У заводських умовах на кожній деталі зроблені отвори для кріпильних елементів - заклепок або саморізів. Кожна панель в окремому упакованні, а деталі пронумеровані машиною згідно з даними складального креслення. Завдяки цьому каркас будівлі може зібрати некваліфікований персонал без спеціальної підготовки. Переплутати в процесі складання що-небудь неможливо, оскільки креслення для складання таке ж просте, як і інструкція до конструктора «Lego».
Каркас в розібраному вигляді. Кожна панель упакована окремо, що значно спрощує процес складання.
Деталі каркаса підігнані з точністю до 0,5 мм - що-небудь підрізувати або відміряти не треба. Для складання досить двох інструментів на вибір - шуруповерта або ручного заклепувальника.
Зверніть увагу на якість кріпильних елементів. У кожної заклепки гільза виготовлена з оцинкованої сталі, а стрижень - із пассивірованної сталі. Ненадійні кріпильні елементи з алюмінію відсутні.
Складання каркаса всього за 6 днів
За 6 днів група з 4 осіб успішно закінчила складання каркаса : без висотної техніки та дорогого спеціалізованого устаткування.
Заливка фундаменту
Заливка фундаменту завершена. Встановлюється подвійний каркас.
Утеплення і внутрішня обробка
Усі деталі ретельно зібрані. Каркас встановлений і вже обшитий. Конструкція готова для заповнення легким полістиролбетоном. В результаті заливки, каркас перетворюється на капітальну, теплу, сейсмічно стійку будівлю з відмінною звукоізоляцією.
Виконані усі роботи для заливки ферм перекриття.
Добре видно ідеально рівні поверхні з прямими кутами. Причому такі ідеальні показники не лише в обшитих стін, але й у конструкцій каркаса.
Виконані монтажні роботи водогону, каналізації та системи обігріву типу «тепла підлога».
Здійснюється заливка полістиролбетоном стін і перекриття. Легкий бетон заповнює кожен квадратний міліметр простору - в результаті виходить монолітна конструкція. При заливці бетоном одинарного каркаса такого ефекту немає. Бетон заливається і сохне шарами, одинарні стіни ЛСТК і утеплювальний шар відособлені. Ні про який моноліт, тобто надійну систему в такому типі будівництва не йдеться.
Міцність будівель, побудованих за технологією подвійного каркаса, полягає в унікальній конструкції C- образного профілю. Для бетону він утворює щось подібне до замка. Завдяки цьому і без того міцна будівля стає монолітною і сейсмостійкою. Але головне те, що бетон заповнює каркас на 100%, а не тільки проміжок, який знаходиться між двома шарами ЛСТК.
Зовнішній вигляд другого поверху будівлі після того, як каркас заповнений утеплювачем і обшитий плитами гіпсокартону.
Кожен міліметр порожнеч каркаса заповнений бетоном. Тепер робітники можуть прибрати його надлишки й обшити каркас обробними матеріалами.
В результаті будівництва стіни та перекриття перетворилися на монолітну конструкцію, усередині якої знаходиться міцний сталевий каркас. Для будівництва капітальних міцних будівель кращого поєднання, ніж бетон і сталь ще не придумали.
Фінальний етап заливки стягування
У технології Подвійного каркаса є ще одна важлива перевага - можливість використання клінкерного фасаду. У класичній технології будівництва застосовуються тільки вентильовані фасади та ватні утеплювачі.
Роботи по монтажу каркаса і заливці бетону завершені. Здійснюється внутрішня обробка.
Можливості облаштування будівель з Подвійного каркаса ЛСТК нічим не обмежені. У них можна розміщувати що завгодно - від лазні до басейну.
Ремонт майже закінчений.
Фінальний штрих - роботи по облаштуванню прибудинкової території.
верніть увагу: будь-яка будівля, побудована за технологією подвійного каркаса, повинна мати Сертифікат від правовласника. Самовільне будівництво без Договору або Сертифікату від Правовласника - це порушення українського законодавства. За таке порушення передбачена кримінальна відповідальність.