"ProSens" – це Pro ваш надійний дім у сучасному житлі. Де Pro – це "Professional" (професійний) та "Progressive" (прогресивний).

Pro ваш найкращий будинок останнього покоління.

Pro ексклюзивність кожної деталі, яка створена з увагою до вашого комфорту та стилю. 

Pro новітні технології, що роблять ваш будинок ще надійнішим, а життя більш зручним.

"ProSens" - це "Sensation" - Сенсація у будівельній галузі, прогресивний зміст (Sens) якої відображає одночасну ексклюзивність та надійність. 

Можливості Лінійки "ProSens" у четвірці найкращих технологічних рішень.

Ці 4 пункти, як 4 кутки будинку - створюють фундаментальну основу для безпечної та комфортної життя. Формують ергономічний простір, максимальну захист від негод, найвищу надійність експлуатації та довговічність яка вимірюється століттями. І ось ці 4:

1. Сталебетон; 2. Транспортабельність та Prefabricated; 3. Великий розмір модуля – 4х7 метрів; 4. Double Wall System (DWS) - технологія, яку ще не перевершила жодна з існуючих, та "Double Skin Facade" - відома, як найенергоефективніша. 

Детальніше:

1. Сталебетон – монолітні стіни.

 •   Монолітна технологія - це спосіб будівництва, що передбачає утворення єдиного та міцного блоку будівлі, що забезпечує високу стійкість та надійність конструкції.
 •   Сертифікований продукт. Сталеві конструкції та Полістиролбетон марки d300, 300mm. (подробиці про ці продукти, та детальніше - на вкладці “будую сам” цього пропозиції)

2. Транспортабельність та Prefabricated.

 • Prefabricated - це вигідніше для Замовника, оскільки він уникне витрат часу та коштів на виготовлення індивидуального архітектурного проєкту та фінансування традиційних будівельних робіт. Prefabricated дозволяє керувати проектом безпосередньо на підприємстві, забезпечуючи всі технологічні процеси якнайкраще, що гарантує високу якість будівництва.

 • Транспортабельність - це особливості, що відрізняють наші будинки. Додаткова міцність конструкцій, спеціальні інженерні рішення, висока швидкість, та, що не менш важливо, відсутність довготривалих будівельних робіт на ділянці замовника. Все це є вдалим відповіддю на завдання сьогодення. 

3.  Великий розмір модуля – 4х7м! 

Великий розмір модуля – 4х7 метрів – це низка переваг у порівнянні з традиційними модулями шириною близько 2.6 метра. Ви отримуєте просторі та функціональні житлові приміщення. Модулі легко комбінуються для формування будівель необхідної площі. Наприклад, для будинків площею 100м2 - це зменшена кількість частин, що спрощує процес доставки, монтажу та підвищує міцність конструкції.

4. Double Wall System (DWS) – технологія, яку ще не перевершила жодна з існуючих. Та Double Skin Facade - фасадна технологія відома у світі, а в Україні вперше застосована у "ProSens"!

 • Double Wall System це два контури стін, та кілька шарів пов'язаних з ними. Дві протилежні стіни, що не перетинаються, а проміжний простір між цими двома стінами заповнений матеріалом, який може бути різного типу, але в цьому випадку використовується (монолітний) полістиролбетон.

 • Технологія "Double Skin Facade" включає створення подвійного шару архітектурної оболонки будинку, що складається з двох поверхонь фасаду, розділених між собою проміжним простором. Це конструкція, де зовнішній і внутрішній шар фасаду можуть мати різні функції, такі як захист від погодних умов, звукоізоляція, терморегуляція тощо. Така система дозволяє поглибити енергоефективність будівлі, забезпечує кращу теплоізоляцію та створює комфортні умови для проживання у будинку.

Замовник отримує довершену монолітну будівлю з доставкою! 

"ProSens" - це будинок, який несе в собі не лише зміст і якість, а й мотивовану інновацію для найвищих стандартів життя. Розробка наших конструкторів базується на передових технологіях та використанні найкращих матеріалів, щоб забезпечити вашій батьківщині найвищий стандарт життя.

Амбітні цілі ZDOT - дати українцям найкраще - втілюються у прогресивному, професійному, просунутому "ProSens"!

Ми збудувати зразок "ProSens" розмірами 28м2 (4х7м) для вашого ознайомлення зі справжньою Сенсацією на будівельному ринку України, з яким Ви можете ознайомитись за адресою нашого підприємства в Одесі, зателефонувавши або надіславши Заявку з сайту! 

Комплектація "ProSens"-28М складається:

Облаштування Стіни: Сталеві конструкції методикою DWS. Технологія - Монолітний Сталебетон. Легкий, теплий бетон - полістиролбетон (Пл-бетон) d300, 300mm. Сталеві конструкції підвищують несучу здатність бетонного ядра у середньому в 2.7 рази. Коефіцієнт теплопровідності Пл-бетону - (λ)≈ 0.02 кВт/(м²\cdotpград), звукоізоляція Пл-бетону - 40-50  децибел. Незнімна опалубка - зовні ЦСП плита, внутрішня - ГКЛВ подвійний шар.

Фасад: в "ProSens" це  оздоблення Фіброцементною плитою, що шліфується, ґрунтується та фарбується фасадною силіконовою фарбою для максимального захисту і тривалості гарного зовнішнього вигляду. Крім того, в лінійці "ProSens" доступна додаткова опція - вентильований фасад! Теплова камера 100 мм забезпечує оптимальну циркуляцію повітря та перешкоджає накопиченню вологи у будь-яку пору року. Ця система створює додатковий бар'єр від погодних умов, підвищуючи енергоефективність будівлі і забезпечує додатковий комфорт мешканців. Подвійний шар фасаду, утворений монолітним сталебетоном, та вентильований фасад, створює подвійну оболонку (Double skin facade) , яка максимально захищає будівлю. Ці шари додають неабияку міцність, ефективність захисту і енергоефективність, що робить будівлю надзвичайно стійкою до зовнішніх впливів та забезпечує відмінну термоізоляцію.

Електрика та інженерія: найвищої якості та у відповідності до ДСТУ! Мідний провід захищений гофрою прокладається в стінах, перегородках, стелі, кожен вивід протягується до щитка групи автоматів, відомої своєю якістю, фірми Schneider. Вся інженерія це європейські виробники такі, як Словаччина.

Перегородки: в "ProSens" це одинарний каркас ЛСТК заповнений звукопоглинаючим Пл-бетоном, завтовшки 100мм, обшиті подвійним гіпсокартоном - тихо і тепло.

Вікна - для цього проєкту використовуються тільки високоякісні вікна на алюмінієвому профілі з енергозберігаючими склопакетами та гартованим склом.

Покрівля та підлога: ПВХ покрівля з підкровельною аерацією, монолітна з Пл-бетоном. Підлога монолітна з Пл-бетоном. По підлозі додаткове армування ЦСП плитою. Надзвичайно міцні, мають високу теплоізоляцію та стійкість до вологості. Крім того, це дозволяє створити однорідну, безшовну поверхню, що забезпечує відмінну стійкість та довговічність, захист та шумоізоляцію.

Декорування: для фінішного оздоблення використано матеріали найвищої якості, екологічні та естетично привабливі. Зовнішнім та внутрішнім виглядом займаються лише професіонали своєї справи – архітектори та дизайнери. Все це сприяє створенню надзвичайно функціонального та затишного середовища для проживання чи роботи.

Устаткування та меблювання: меблі за індивідуальним замовленням та найкращі бренди побутових приладів для комфортного життя. Збудований зразок "ProSens"-28М довершений у всьому! При замовленні необхідної площі будинку цієї лінійки, ми запропонуємо Вам взяти участь у створенні вашого власного інтер'єру! 

Доставка: "ProSens" має більший вагу, ніж інші наші пропозиції, розрахунок вартості доставки – індивідуальний! До доставки входить процес навантаження на спецтранспорт, фіксація, упакування, супроводження фахівцями нашого підприємства. На місці доставки – потрібна деяка спеціалізована техніка! Тому, під'їзд до ділянки має відповідати багатьом вимогам! У тому числі дорожнє покриття, можливість під'їзду до місця встановлення кількох автомобілів великих габаритів. Перед вашим замовленням наш спеціаліст виїде для дослідження. Якщо всі умови доставки неможливо забезпечити – запрошуємо не розчаровуватися, то ми зможемо побудувати ваш "ProSens" на ділянці! 

Фундамент: Вартість фундаменту залежить від ландшафту вашої ділянки та складу ґрунтів. Для цього Вам потрібно провести такі дослідження, як геологія та геодезія. Розраховуйте на вартість таких робіт не вище за ринкових! Також, на вартість фундаменту впливає кількість земляних робіт на ділянці, та площа бажаної тераси. Наразі, щоб зорієнтувати Вас - від 110 дол/м2 з роботами та матеріалами. 

Вартість: Будинки з лінійки "ProSens" це енергоефективність, що наближена до параметрів Passive House. Такі параметри підвищеного енергозбереження впливають на більш високу вартість порівняно з будинками з низькими параметрами комфорту, що є на ринку. Але ми зробили все залежне від нас, щоб Ви не переплачували, а отримали свій неперевершений "ProSens" потрібної площі за справедливою вартістю! Пропорція якість/вартість – ідеальна!

"ProSens" - це ваш надійний знак сучасного житла, де кожен елемент відображає нашу увагу до вашого комфорту, стилю та майбутнього.

Дзвоніть для замовлень, консультацій, або, щоб ознайомитися зі зразком. Також звернення – через форму Заявки!  

ProSens - елітні будинки з теплим бетоном та Double Wall System. Монолітні стіни, сталевий каркас та енергоефективність на замовлення від виробника ЛСТК в Одесі. Модульні. Будівництво на ділянці. Доставка по Україні та в ЄС.
Площа
від 28
Поверхів
до 4 поверхів, вартість "під чистове оздоблення" за 1м2
Ціна
990$
Сертифікований продукт. Сталеві конструкції та Полістиролбетон. 

 

Полістиролбетон - марки d300, 300mm: 

Полістиролбетон - зрозумілий і бажаний будівельний продукт. В залежності від намірів використання виготовляють такий бетон потрібної марки міцності. Наприклад, від d550 - є конструкційним, та використовується для будівництва зовнішніх стін, для огороджувальних конструкцій та формування ядра монолітних стін з незнімною опалубкою - від d200, для утеплення стін, горищ тощо - від d80. 

Згідно досліджень ПБІ - Сталеві конструкції підвищують несучу здатність бетонного ядра Полістиролбетону  у середньому в 2.7 рази.

Енергоефективність Полістиролбетону. Довідка для розрахункової формули - 1м2 стіни марки d300, 300mm складає (λ)= 0.12 кВт/м²/ - Коефіцієнт теплопровідності полістиролбетону (λ)= 0.12 кВт/м²/ (1 м²×0.3 м×20 гр.Цельсія), (λ) ≈0.126≈0.02 кВт/(м²\cdotpград), (λ)≈ 0.02 кВт/(м²\cdotpград). 

Чим менший коефіцієнт теплопровідності, тим краще матеріал утримує тепло усередині приміщення. В даному випадку отриманий показник 0,02 кВт/(м²·град) показує на здатність матеріалу ефективно утримувати тепло всередині приміщення при заданій різниці температур між внутрішнім та зовнішнім середовищем. Це є важливою характеристикою для забезпечення енергоефективності будови та зниження витрат на опалення чи кондиціонування приміщення, та зменшення потрапляння шкідливих викидів.

Звукоізоляція полістиролбетону від 45 до 50 децибелів, для порівняння- звичайний будівельний бетон лише 30 децибелів. 

Гігієнічні та санітарні норми. Полістиролбетон відповідає гігієнічним та санітарним нормам, оскільки цей матеріал не є сприятливим середовищем для розвитку бактерий та грибків, що робить його безпечним для життя та здоров'я людей. Крім того, не виділяє шкідливих речовин, що можуть вплинути на здоров'я, що підтверджено відповідними сертифікатами та тестуваннями. 

Складається Полістиролбетон з цементу певної марки міцності та полістирольних гранул (сертифікати медико-санітарний, гігієнічний, надається виробником при першому запиті) та води. На відміну від важких будівельних бетонів, що містять пісок та щебінь, які у свою чергу, часто з підвищеним радіоактивним фоном, містять пластифікатори для покращення звичайних буд. бетонів. Полістиролбетон більш екологічний, тепліший, та придатний для формування складних форм будови.

Полістирольні гранули, що входять до рецепту Пл-бетону - це інший, окремий продукт, спеціально розроблений для використання у будівельних матеріалах та дуже відрізняється від відомих пінопластових листів. Кожна гранула містить усередині спеціальних гель, що не дозволяє їм спливати на поверхню при виготовленні бетону, а ззовні гранула вкрита оболонкою в комбінації натуральних смол (наприклад - деревна), які і запобігають будь-яким шкідливим викидам, розвитку бактерій та грибків. Ми наголошуємо на екологічності та використовуємо технології спрямовані на запобігання шкідливих викидів та забезпечення безпеки наших споживачів.

Для виготовлення Полістеролбетону використовується професійна Політерм машина. 

 

Конструкційна сталь -s350+zn275:

Сталь S350 відноситься до категорії вуглецевих сталей, що використовують у промисловості, для виробництва металевих конструкцій, профілів, труб, автомобільних частин та інших металевих виробів. Цифра "350" у назві сталі S350 вказує на значення міцності в мегапаскалях (MPa), що в цьому випадку дорівнює 350 MPa.

Сталь-S350 є одним із типів конструкційних сталей. Термін "конструкційна" вказує на те, що цей матеріал використовується для будівництва різноманітних конструкцій, споруд, архітектурних елементів, металевих рам, кріплень тощо.

Сталь S350 має характеристики міцності, які забезпечують її використання для створення міцних та надійних конструкцій.

 

Стійкість до корозії:

Оцинкування 275гр/м2 забезпечує високу стійкість сталі до корозії, конструкції не потребують догляду таких як зачищення, фарбування тощо, мають великий термін експлуатації. Крім захисту сталі від зовнішніх агресивних впливів, оцинкування працює для блокування місць “поранення” сталі не даючи можливості розповсюдження окислення. Споріднено до зрозумілої захисної реакції в організмі людини. На “травму” сталі, у певному сенсі, можна провести аналогію між реакцією цинку та лімфатичною системою крові у людини. Обидва процеси спрямовані на захист основних структур – лімфатична система для захисту організму, а цинковий шар на сталі – для захисту від окислення. Обидва механізми мають на меті забезпечити захист від шкідливих факторів та запобігти поширенню пошкоджень. Оцинкування та сталь виступають у парі як анод з катодом (відбувається переміщення електронів від анода до катода). Така “співпраця” на електронному рівні забезпечує служіння без догляду ~min90років. 

 

Надійність та міцність:

Оцинкована сталь s350 є відомим будівельним матеріалом, є міцною та надійною, здатною витримувати великі навантаження та забезпечувати стійкість конструкцій та протистояти природним катаклізмам.

Негорючі матеріали Конструкції з даного матеріалу відзначаються негорючістю, що сприяє зменшенню ризику поширення вогню та забезпечує безпеку в разі пожеж.

Екологічна стійкість. Завдяки довгому терміну служби та можливості повторного використання, оцинкована сталь є екологічно стійким вибором. 

 

Найкращі та перевірені методики у вашому домі.

 

Методика Double Skin Facade.

Основну концепцію підвійного фасаду вперше дослідив та випробував швейцарсько-французький архітектор Ле Корбюзьє на початку 20 століття. Така система була застосована на його віллі Швоб (Ла-Шо-де-Фон, Швейцарія, 1916) та запропонована для кількох інших проєктів, включаючи будівництво Ліги Націй (1927), будівництво Cité du Refuge (Париж, 1930). Іншим раннім експериментом був будинок Альфреда Луміса 1937 року архітектора Вільяма Лескейза у Тукседо Парк, Нью-Йорк. Одним із перших сучасних зразків, який було збудовано – Occidental Chemical Building (Ніагарський водоспад, Нью-Йорк, 1980) компанією Cannon Design. Прикладами відомих будівель, які використовують у методиці “подвійний фасад” є 30 St Mary Axe (також відома як The Gherkin) та 1 Angel Square. Обидві ці будівлі досягають високих екологічних показників для свого розміру, з перевагами підвійного покриття фасаду. 

Зв'язок між основною стіною будівлі та додатковим фасадом показує високі ізоляційні можливості. Порожнина між ними може бути як природно, так і примусово вентильованою, надаючи природну або механічну циркуляцію повітря. У холодних краях сонце нагріває зовнішню стіну сприяючи руху повітря всередині порожнини, тоді як у жаркому кліматі він захищає внутрішній простір від надмірного нагріву, зменшуючи потребу в системах охолодження. 

Нещодавні дослідження показали, що енергетичну ефективність з двома стінами можна покращити як у холодну, так і в теплу пору року, в холодному та теплому кліматі шляхом стратегії підключення фасаду з двома стінками (підвійного вентиляційного фасаду).

Методика DWS (Double Wall System) з ЛСТК.

Методика DWS (Double Wall System) ґрунтується на конструкції з двох незалежних стін, розташованих на відстані одна від одної та з вільним простором між ними. Між цими стінами можуть бути використані матеріали, що забезпечують нульові втрати енергії та мінімізують рівень звуку.  Дана методика застосовується у будівництві від приватних до промислових об'єктів  з метою побудови енергоефективних споруд та є ознакою  сучасного будівництва.

Методика DWS з використанням ЛСТК має такі переваги:

Реаранжування простору. Підвійний каркас ЛСТК забезпечує більше простору та гнучкості у модифікації будинку. Це означає, що під час будівництва або навіть пізніше, коли будівля вже використовується, можна змінювати або додавати нові елементи без значного впливу на загальну структуру. Це може бути корисним для розширення приміщень, зміни функціональності частин будівлі або навіть для реаранжування простору під нові потреби користувачів. Більша гнучкість у модифікації будинку є одним із ключових переваг підвійного каркасу ЛСТК.

Швидкість будівництва: Монтаж ЛСТК є найшвидшим для монтажу стін. ніж будь-які інші методики, що дозволяє прискорити темп будівництва у рази.

Підвійний каркас ЛСТК відкриває нові можливості для створення сучасних та витончених архітектурних рішень. Ця конструкція надає широкий простір для творчості в дизайні будівель, що забезпечує стійкість та надійність при цьому.

Площа
Поверхів
Ціна
$

приносимо вибачення за незручності!

На сайті привають роботи і тут з'явиться детальна інформація! 

 

Площа
Поверхів
Ціна
$

"ProSens" – це Pro ваш надійний дім у сучасному житлі. Де Pro – це "Professional" (професійний) та "Progressive" (прогресивний).

Pro ваш найкращий будинок останнього покоління.

Pro ексклюзивність кожної деталі, яка створена з увагою до вашого комфорту та стилю. 

Pro новітні технології, що роблять ваш будинок ще надійнішим, а життя більш зручним.

"ProSens" - це "Sensation" - Сенсація у будівельній галузі, прогресивний зміст (Sens) якої відображає одночасну ексклюзивність та надійність. 

Можливості Лінійки "ProSens" у четвірці найкращих технологічних рішень.

Ці 4 пункти, як 4 кутки будинку - створюють фундаментальну основу для безпечної та комфортної життя. Формують ергономічний простір, максимальну захист від негод, найвищу надійність експлуатації та довговічність яка вимірюється століттями. І ось ці 4:

1. Сталебетон; 2. Транспортабельність та Prefabricated; 3. Великий розмір модуля – 4х7 метрів; 4. Double Wall System (DWS) - технологія, яку ще не перевершила жодна з існуючих, та "Double Skin Facade" - відома, як найенергоефективніша. 

Детальніше:

1. Сталебетон – монолітні стіни.

 •   Монолітна технологія - це спосіб будівництва, що передбачає утворення єдиного та міцного блоку будівлі, що забезпечує високу стійкість та надійність конструкції.
 •   Сертифікований продукт. Сталеві конструкції та Полістиролбетон марки d300, 300mm. (подробиці про ці продукти, та детальніше - на вкладці “будую сам” цього пропозиції)

2. Транспортабельність та Prefabricated.

 • Prefabricated - це вигідніше для Замовника, оскільки він уникне витрат часу та коштів на виготовлення індивидуального архітектурного проєкту та фінансування традиційних будівельних робіт. Prefabricated дозволяє керувати проектом безпосередньо на підприємстві, забезпечуючи всі технологічні процеси якнайкраще, що гарантує високу якість будівництва.

 • Транспортабельність - це особливості, що відрізняють наші будинки. Додаткова міцність конструкцій, спеціальні інженерні рішення, висока швидкість, та, що не менш важливо, відсутність довготривалих будівельних робіт на ділянці замовника. Все це є вдалим відповіддю на завдання сьогодення. 

3.  Великий розмір модуля – 4х7м! 

Великий розмір модуля – 4х7 метрів – це низка переваг у порівнянні з традиційними модулями шириною близько 2.6 метра. Ви отримуєте просторі та функціональні житлові приміщення. Модулі легко комбінуються для формування будівель необхідної площі. Наприклад, для будинків площею 100м2 - це зменшена кількість частин, що спрощує процес доставки, монтажу та підвищує міцність конструкції.

4. Double Wall System (DWS) – технологія, яку ще не перевершила жодна з існуючих. Та Double Skin Facade - фасадна технологія відома у світі, а в Україні вперше застосована у "ProSens"!

 • Double Wall System це два контури стін, та кілька шарів пов'язаних з ними. Дві протилежні стіни, що не перетинаються, а проміжний простір між цими двома стінами заповнений матеріалом, який може бути різного типу, але в цьому випадку використовується (монолітний) полістиролбетон.

 • Технологія "Double Skin Facade" включає створення подвійного шару архітектурної оболонки будинку, що складається з двох поверхонь фасаду, розділених між собою проміжним простором. Це конструкція, де зовнішній і внутрішній шар фасаду можуть мати різні функції, такі як захист від погодних умов, звукоізоляція, терморегуляція тощо. Така система дозволяє поглибити енергоефективність будівлі, забезпечує кращу теплоізоляцію та створює комфортні умови для проживання у будинку.

Замовник отримує довершену монолітну будівлю з доставкою! 

"ProSens" - це будинок, який несе в собі не лише зміст і якість, а й мотивовану інновацію для найвищих стандартів життя. Розробка наших конструкторів базується на передових технологіях та використанні найкращих матеріалів, щоб забезпечити вашій батьківщині найвищий стандарт життя.

Амбітні цілі ZDOT - дати українцям найкраще - втілюються у прогресивному, професійному, просунутому "ProSens"!

Ми збудувати зразок "ProSens" розмірами 28м2 (4х7м) для вашого ознайомлення зі справжньою Сенсацією на будівельному ринку України, з яким Ви можете ознайомитись за адресою нашого підприємства в Одесі, зателефонувавши або надіславши Заявку з сайту! 

Комплектація "ProSens"-28М складається:

Облаштування Стіни: Сталеві конструкції методикою DWS. Технологія - Монолітний Сталебетон. Легкий, теплий бетон - полістиролбетон (Пл-бетон) d300, 300mm. Сталеві конструкції підвищують несучу здатність бетонного ядра у середньому в 2.7 рази. Коефіцієнт теплопровідності Пл-бетону - (λ)≈ 0.02 кВт/(м²\cdotpград), звукоізоляція Пл-бетону - 40-50  децибел. Незнімна опалубка - зовні ЦСП плита, внутрішня - ГКЛВ подвійний шар.

Фасад: в "ProSens" це  оздоблення Фіброцементною плитою, що шліфується, ґрунтується та фарбується фасадною силіконовою фарбою для максимального захисту і тривалості гарного зовнішнього вигляду. Крім того, в лінійці "ProSens" доступна додаткова опція - вентильований фасад! Теплова камера 100 мм забезпечує оптимальну циркуляцію повітря та перешкоджає накопиченню вологи у будь-яку пору року. Ця система створює додатковий бар'єр від погодних умов, підвищуючи енергоефективність будівлі і забезпечує додатковий комфорт мешканців. Подвійний шар фасаду, утворений монолітним сталебетоном, та вентильований фасад, створює подвійну оболонку (Double skin facade) , яка максимально захищає будівлю. Ці шари додають неабияку міцність, ефективність захисту і енергоефективність, що робить будівлю надзвичайно стійкою до зовнішніх впливів та забезпечує відмінну термоізоляцію.

Електрика та інженерія: найвищої якості та у відповідності до ДСТУ! Мідний провід захищений гофрою прокладається в стінах, перегородках, стелі, кожен вивід протягується до щитка групи автоматів, відомої своєю якістю, фірми Schneider. Вся інженерія це європейські виробники такі, як Словаччина.

Перегородки: в "ProSens" це одинарний каркас ЛСТК заповнений звукопоглинаючим Пл-бетоном, завтовшки 100мм, обшиті подвійним гіпсокартоном - тихо і тепло.

Вікна - для цього проєкту використовуються тільки високоякісні вікна на алюмінієвому профілі з енергозберігаючими склопакетами та гартованим склом.

Покрівля та підлога: ПВХ покрівля з підкровельною аерацією, монолітна з Пл-бетоном. Підлога монолітна з Пл-бетоном. По підлозі додаткове армування ЦСП плитою. Надзвичайно міцні, мають високу теплоізоляцію та стійкість до вологості. Крім того, це дозволяє створити однорідну, безшовну поверхню, що забезпечує відмінну стійкість та довговічність, захист та шумоізоляцію.

Декорування: для фінішного оздоблення використано матеріали найвищої якості, екологічні та естетично привабливі. Зовнішнім та внутрішнім виглядом займаються лише професіонали своєї справи – архітектори та дизайнери. Все це сприяє створенню надзвичайно функціонального та затишного середовища для проживання чи роботи.

Устаткування та меблювання: меблі за індивідуальним замовленням та найкращі бренди побутових приладів для комфортного життя. Збудований зразок "ProSens"-28М довершений у всьому! При замовленні необхідної площі будинку цієї лінійки, ми запропонуємо Вам взяти участь у створенні вашого власного інтер'єру! 

Доставка: "ProSens" має більший вагу, ніж інші наші пропозиції, розрахунок вартості доставки – індивідуальний! До доставки входить процес навантаження на спецтранспорт, фіксація, упакування, супроводження фахівцями нашого підприємства. На місці доставки – потрібна деяка спеціалізована техніка! Тому, під'їзд до ділянки має відповідати багатьом вимогам! У тому числі дорожнє покриття, можливість під'їзду до місця встановлення кількох автомобілів великих габаритів. Перед вашим замовленням наш спеціаліст виїде для дослідження. Якщо всі умови доставки неможливо забезпечити – запрошуємо не розчаровуватися, то ми зможемо побудувати ваш "ProSens" на ділянці! 

Фундамент: Вартість фундаменту залежить від ландшафту вашої ділянки та складу ґрунтів. Для цього Вам потрібно провести такі дослідження, як геологія та геодезія. Розраховуйте на вартість таких робіт не вище за ринкових! Також, на вартість фундаменту впливає кількість земляних робіт на ділянці, та площа бажаної тераси. Наразі, щоб зорієнтувати Вас - від 110 дол/м2 з роботами та матеріалами. 

Вартість: Будинки з лінійки "ProSens" це енергоефективність, що наближена до параметрів Passive House. Такі параметри підвищеного енергозбереження впливають на більш високу вартість порівняно з будинками з низькими параметрами комфорту, що є на ринку. Але ми зробили все залежне від нас, щоб Ви не переплачували, а отримали свій неперевершений "ProSens" потрібної площі за справедливою вартістю! Пропорція якість/вартість – ідеальна!

"ProSens" - це ваш надійний знак сучасного житла, де кожен елемент відображає нашу увагу до вашого комфорту, стилю та майбутнього.

Дзвоніть для замовлень, консультацій, або, щоб ознайомитися зі зразком. Також звернення – через форму Заявки!  

ProSens - елітні будинки з теплим бетоном та Double Wall System. Монолітні стіни, сталевий каркас та енергоефективність на замовлення від виробника ЛСТК в Одесі. Модульні. Будівництво на ділянці. Доставка по Україні та в ЄС.
Площа
від 28
Поверхів
до 4 поверхів, вартість "під чистове оздоблення" за 1м2
Ціна
990$
Сертифікований продукт. Сталеві конструкції та Полістиролбетон. 

 

Полістиролбетон - марки d300, 300mm: 

Полістиролбетон - зрозумілий і бажаний будівельний продукт. В залежності від намірів використання виготовляють такий бетон потрібної марки міцності. Наприклад, від d550 - є конструкційним, та використовується для будівництва зовнішніх стін, для огороджувальних конструкцій та формування ядра монолітних стін з незнімною опалубкою - від d200, для утеплення стін, горищ тощо - від d80. 

Згідно досліджень ПБІ - Сталеві конструкції підвищують несучу здатність бетонного ядра Полістиролбетону  у середньому в 2.7 рази.

Енергоефективність Полістиролбетону. Довідка для розрахункової формули - 1м2 стіни марки d300, 300mm складає (λ)= 0.12 кВт/м²/ - Коефіцієнт теплопровідності полістиролбетону (λ)= 0.12 кВт/м²/ (1 м²×0.3 м×20 гр.Цельсія), (λ) ≈0.126≈0.02 кВт/(м²\cdotpград), (λ)≈ 0.02 кВт/(м²\cdotpград). 

Чим менший коефіцієнт теплопровідності, тим краще матеріал утримує тепло усередині приміщення. В даному випадку отриманий показник 0,02 кВт/(м²·град) показує на здатність матеріалу ефективно утримувати тепло всередині приміщення при заданій різниці температур між внутрішнім та зовнішнім середовищем. Це є важливою характеристикою для забезпечення енергоефективності будови та зниження витрат на опалення чи кондиціонування приміщення, та зменшення потрапляння шкідливих викидів.

Звукоізоляція полістиролбетону від 45 до 50 децибелів, для порівняння- звичайний будівельний бетон лише 30 децибелів. 

Гігієнічні та санітарні норми. Полістиролбетон відповідає гігієнічним та санітарним нормам, оскільки цей матеріал не є сприятливим середовищем для розвитку бактерий та грибків, що робить його безпечним для життя та здоров'я людей. Крім того, не виділяє шкідливих речовин, що можуть вплинути на здоров'я, що підтверджено відповідними сертифікатами та тестуваннями. 

Складається Полістиролбетон з цементу певної марки міцності та полістирольних гранул (сертифікати медико-санітарний, гігієнічний, надається виробником при першому запиті) та води. На відміну від важких будівельних бетонів, що містять пісок та щебінь, які у свою чергу, часто з підвищеним радіоактивним фоном, містять пластифікатори для покращення звичайних буд. бетонів. Полістиролбетон більш екологічний, тепліший, та придатний для формування складних форм будови.

Полістирольні гранули, що входять до рецепту Пл-бетону - це інший, окремий продукт, спеціально розроблений для використання у будівельних матеріалах та дуже відрізняється від відомих пінопластових листів. Кожна гранула містить усередині спеціальних гель, що не дозволяє їм спливати на поверхню при виготовленні бетону, а ззовні гранула вкрита оболонкою в комбінації натуральних смол (наприклад - деревна), які і запобігають будь-яким шкідливим викидам, розвитку бактерій та грибків. Ми наголошуємо на екологічності та використовуємо технології спрямовані на запобігання шкідливих викидів та забезпечення безпеки наших споживачів.

Для виготовлення Полістеролбетону використовується професійна Політерм машина. 

 

Конструкційна сталь -s350+zn275:

Сталь S350 відноситься до категорії вуглецевих сталей, що використовують у промисловості, для виробництва металевих конструкцій, профілів, труб, автомобільних частин та інших металевих виробів. Цифра "350" у назві сталі S350 вказує на значення міцності в мегапаскалях (MPa), що в цьому випадку дорівнює 350 MPa.

Сталь-S350 є одним із типів конструкційних сталей. Термін "конструкційна" вказує на те, що цей матеріал використовується для будівництва різноманітних конструкцій, споруд, архітектурних елементів, металевих рам, кріплень тощо.

Сталь S350 має характеристики міцності, які забезпечують її використання для створення міцних та надійних конструкцій.

 

Стійкість до корозії:

Оцинкування 275гр/м2 забезпечує високу стійкість сталі до корозії, конструкції не потребують догляду таких як зачищення, фарбування тощо, мають великий термін експлуатації. Крім захисту сталі від зовнішніх агресивних впливів, оцинкування працює для блокування місць “поранення” сталі не даючи можливості розповсюдження окислення. Споріднено до зрозумілої захисної реакції в організмі людини. На “травму” сталі, у певному сенсі, можна провести аналогію між реакцією цинку та лімфатичною системою крові у людини. Обидва процеси спрямовані на захист основних структур – лімфатична система для захисту організму, а цинковий шар на сталі – для захисту від окислення. Обидва механізми мають на меті забезпечити захист від шкідливих факторів та запобігти поширенню пошкоджень. Оцинкування та сталь виступають у парі як анод з катодом (відбувається переміщення електронів від анода до катода). Така “співпраця” на електронному рівні забезпечує служіння без догляду ~min90років. 

 

Надійність та міцність:

Оцинкована сталь s350 є відомим будівельним матеріалом, є міцною та надійною, здатною витримувати великі навантаження та забезпечувати стійкість конструкцій та протистояти природним катаклізмам.

Негорючі матеріали Конструкції з даного матеріалу відзначаються негорючістю, що сприяє зменшенню ризику поширення вогню та забезпечує безпеку в разі пожеж.

Екологічна стійкість. Завдяки довгому терміну служби та можливості повторного використання, оцинкована сталь є екологічно стійким вибором. 

 

Найкращі та перевірені методики у вашому домі.

 

Методика Double Skin Facade.

Основну концепцію підвійного фасаду вперше дослідив та випробував швейцарсько-французький архітектор Ле Корбюзьє на початку 20 століття. Така система була застосована на його віллі Швоб (Ла-Шо-де-Фон, Швейцарія, 1916) та запропонована для кількох інших проєктів, включаючи будівництво Ліги Націй (1927), будівництво Cité du Refuge (Париж, 1930). Іншим раннім експериментом був будинок Альфреда Луміса 1937 року архітектора Вільяма Лескейза у Тукседо Парк, Нью-Йорк. Одним із перших сучасних зразків, який було збудовано – Occidental Chemical Building (Ніагарський водоспад, Нью-Йорк, 1980) компанією Cannon Design. Прикладами відомих будівель, які використовують у методиці “подвійний фасад” є 30 St Mary Axe (також відома як The Gherkin) та 1 Angel Square. Обидві ці будівлі досягають високих екологічних показників для свого розміру, з перевагами підвійного покриття фасаду. 

Зв'язок між основною стіною будівлі та додатковим фасадом показує високі ізоляційні можливості. Порожнина між ними може бути як природно, так і примусово вентильованою, надаючи природну або механічну циркуляцію повітря. У холодних краях сонце нагріває зовнішню стіну сприяючи руху повітря всередині порожнини, тоді як у жаркому кліматі він захищає внутрішній простір від надмірного нагріву, зменшуючи потребу в системах охолодження. 

Нещодавні дослідження показали, що енергетичну ефективність з двома стінами можна покращити як у холодну, так і в теплу пору року, в холодному та теплому кліматі шляхом стратегії підключення фасаду з двома стінками (підвійного вентиляційного фасаду).

Методика DWS (Double Wall System) з ЛСТК.

Методика DWS (Double Wall System) ґрунтується на конструкції з двох незалежних стін, розташованих на відстані одна від одної та з вільним простором між ними. Між цими стінами можуть бути використані матеріали, що забезпечують нульові втрати енергії та мінімізують рівень звуку.  Дана методика застосовується у будівництві від приватних до промислових об'єктів  з метою побудови енергоефективних споруд та є ознакою  сучасного будівництва.

Методика DWS з використанням ЛСТК має такі переваги:

Реаранжування простору. Підвійний каркас ЛСТК забезпечує більше простору та гнучкості у модифікації будинку. Це означає, що під час будівництва або навіть пізніше, коли будівля вже використовується, можна змінювати або додавати нові елементи без значного впливу на загальну структуру. Це може бути корисним для розширення приміщень, зміни функціональності частин будівлі або навіть для реаранжування простору під нові потреби користувачів. Більша гнучкість у модифікації будинку є одним із ключових переваг підвійного каркасу ЛСТК.

Швидкість будівництва: Монтаж ЛСТК є найшвидшим для монтажу стін. ніж будь-які інші методики, що дозволяє прискорити темп будівництва у рази.

Підвійний каркас ЛСТК відкриває нові можливості для створення сучасних та витончених архітектурних рішень. Ця конструкція надає широкий простір для творчості в дизайні будівель, що забезпечує стійкість та надійність при цьому.

Площа
Поверхів
Ціна
$

приносимо вибачення за незручності!

На сайті привають роботи і тут з'явиться детальна інформація! 

 

Площа
Поверхів
Ціна
$